Apie Litlex.lt

Litlex yra teisės aktų ir verslo informacijos portalas. „Litlex“ portale talpinami paskelbti Seimo, Prezidento, Vyriausybės, Konstitucinio Teismo, Lietuvos banko, ministerijų, daugelio kitų institucijų priimti teisės aktai bei verslo informacija. Sukurta sistema pateikia klientams itin sparčią ir patogią teisės aktų paiešką (pagal aktų atributus, raktinius žodžius, reikiamos frazės ar žodžių paiešką tekste). Sistema suteikia vartotojui papildomų įrankių darbui su teisės aktais – galima kurti savo rubrikas ar sąvadus (klasifikuoti naudojamus aktus), patogu parengti savo dokumentus, kopijuoti reikalingų aktų fragmentus.

Litlex, kuria pridėtinę vertę pateikdamas aktualią teisinę ir verslo informaciją. Visa pateikiama medžiaga yra informacinio pobūdžio, todėl jos objektyvumui užtikrinti reikėtų pasinaudoti atitinkamais pirminiais šaltiniais. Litlex sistema sukurta naudojant viešojo vartojimo valdymo sistemas ir viešai prieinamą informaciją. Vartotojas gali ieškoti jį dominančios informacijos per Litlex paieškos sistemą, kuri gali būti pritaikytas pagal bet kokį poreikį.

Portalas yra pritaikytas regėjimo negalią turintiems asmenims, prieinamas įvairiomis interneto naršyklėmis, parengtas pagal bet kokius individualius kliento pageidavimus.