Automobilių supirkimas

Sudomino automobilių supirkimo paslaugos? Norite suprasti, kaip yra superkami automobiliai? Galbūt patys ketinate parduoti savo transporto priemonę supirkėjui arba norite išbandyti save šioje srityje? Toks susidomėjimas – natūralus, nes automobilių supirkimas turi pastebimą tendenciją populiarėti pastaruoju metu. Automobilių supirkėjai užsidirba teikdami paslaugas, kurios pagelbėja visas puses: ir auto pardavėjus, ir auto pirkėjus. Kaip jie tą pasiekia ir kaip jums reikėtų pasinaudoti automobilių supirkimu, jei tam turite poreikį? Čia rasite atsakymus į šiuos klausimus.

Kas yra automobilių supirkimas?

Automobilių supirkimas – tai naudotų automobilių pirkimas mažesnėmis nei rinkos kainomis ir jų perpardavimas siekiant gauti pelno. Tikslas – įsigyti automobilius, kuriuos galima pataisyti ar kitaip patobulinti, kad juos būtų galima parduoti už didesnę vertę, palyginti su pradine įsigijimo kaina. Norint sėkmingai supirkti automobilius, būtina gerai išmanyti vietos rinkos sąlygas ir mokėti pastebėti paslėptas galimybes, kurios gali būti neakivaizdžios pirmą kartą apžiūrint automobilį.

Apskritai automobilių supirkėjai ieško geros būklės transporto priemonių, kurias prieš parduodant reikia atlikti nedidelius remonto ar kosmetinius patobulinimus. Tokiu principu yra superkami daužti automobiliai, taip pat su kitais defektais ar gedimais. Tokio tipo automobiliai leidžia supirkėjams pirkti pigiai, bet parduoti brangiau po to, kai yra atliekami būtini transporto priemonės remonto darbai. Atidžiai įvertinę kiekvieną potencialų pirkinį auto supirkėjai gali suteikti naudingą paslaugą visoms pusėms. Automobilių pardavėjams tai yra naudinga, nes jie gali lengvai ir greitai parduoti automobilius, kuriems rasti pirkėją yra sunku. O pirkėjams supirkimas naudingas, nes leidžia įsigyti suremontuotą, geros būklės automobilį už gerą kainą.

Kaip gauti patikimas automobilių supirkimo paslaugas?

Jei planuojama parduoti lengvąjį automobilį ar kitą transporto priemonę (visureigį, džipą, mikroautobusą, motociklą ir pan.) supirkėjui, būtina surasti patikimą asmenį ar įmonę. Supirkimu visoje Lietuvoje užsiima įvairūs asmenys ir įmonės. Vieni gali būti mažiau patikimi, o kiti – labiau. Suradus ir pasirinkus patikimiausią supirkėją galima tikėtis, kad jums be nesklandumų bus suteiktos kokybiškos supirkimo paslaugos, kurias sudaro:

 • Greitas atsiskaitymas grynais ar bankiniu pavedimu.
 • Nemokama konsultacija su supirkimu ar automobilio verte susijusiais klausimais.
 • Greitas automobilio nupirkimas (per 24-48 valandas).
 • Dokumentų sutvarkymas.
 • Supirkimas visoje Lietuvoje.
 • Atvykimas į pasirinktą vietą ir parduoto automobilio išsivežimas.
 • Automobilio supirkimas esant bet kokiai jo būklei (daužtam, nevažiuojančiam, esant kėbulo ar variklio defektams, gedimams).
 • Visų markių automobilių supirkimas, ar tai Volkswagen, ar Vovlo, BMW ar Mercedes-Benz.

Patikimi ir gerą reputaciją turintys supirkėjai pasirūpins, kad visas šis paslaugų spektras klientui būtų suteikiamas pagal aukščiausius supirkimo standartus. Todėl parduodant transporto priemonę supirkimui reikėtų atlikti „namų darbus”, paskirti laiko ir atrasti supirkėją, galintį pasiūlyti kokybiškas paslaugas. Tokias paslaugas galinčius suteikti supirkėjus galima rasti šitoje automobilių supirkimo platformoje: https://visisupirkejai.lt.

Kas apibrėžia sėkmingą auto supirkėją?

Norint sėkmingai užsiimti automobilių supirkimo veikla, reikia ne tik mokėti surasti automobilių, bet ir turėti tam tikrų įgūdžių:

 • Žinių apie automobilius: Išmanyti, kaip veikia automobiliai, ir išmanyti jų mechaniką yra labai svarbu, kai norite supirkti naudotus automobilius iš auto aukcionų ar privačių pardavėjų. Gebėjimas greitai įvertinti, ar potencialus pirkinys gali turėti kokių nors rimtų problemų, gali padėti sutaupyti pinigų remonto išlaidoms. Be to, svarbu būti nuolatos informuotu apie kintančias automobilių pirkimo, pardavimo ir supirkimo tendencijas, nes tai gali padėti nustatyti transporto priemones, kurių vertė laikui bėgant gali padidėti.
 • Geras derybininkas: Gebėjimas efektyviai derėtis visada padeda perkant naudotas transporto priemones aukcionuose arba iš privačių pardavėjų, nes tai leis jums gauti geresnius pasiūlymus, o tai reiškia didesnį pelną, kai ateis laikas transporto priemonę parduoti. Žinios apie dabartinę įvairių markių ir modelių transporto priemonių rinkos vertę padės užtikrinti, kad pradinio pirkimo metu nepermokėtumėte už bet kurį automobilį, kad vėliau galėtumėte jį perparduoti.
 • Orientacija į detales: Kaip minėta anksčiau, svarbu kruopščiai apžiūrėti kiekvieną transporto priemonę prieš ją perkant, nes net ir mažos detalės, pavyzdžiui, įbrėžimai ant kėbulo ar surūdijusios dalys, gali smarkiai sumažinti jos vertę, kai ji grįš į rinką po atlikto remonto. Didelį dėmesį skiriant tiek viduje, tiek išorėje kiekvienos transporto priemonės apžiūros metu prieš perkant padės užtikrinti, kad prieš įsigyjant nėra jokių didelių problemų, kad nebūtų patirta netikėtų remonto išlaidų.
 • Greitai išmokstama: Sėkmingas automobilių supirkimas reikalauja mokytis, kaip veikia skirtingų šalių rinkos, nes supirkimas gali būti vykdomas ne tik Lietuvoje, bet ir Anglijoje, Vokietijoje, JAV.

Kaip tapti geru automobilių supirkėju?

Jei norite tapti sėkmingi auto supirkimo srityje, čia yra keletas patarimų:

 • Pradėkite nuo mažų sumų – geriausia pradėti investuoti mažas pinigų sumas ir supirkti senesnių modelių naudotus automobilius, kol tapsite labiau patyrę ir išmoksite sėkmingai dirbti su didesnės vertės transporto priemonėmis.
 • Kruopšti rinkos analizė – Įsitikinkite, kad išanalizuojate visus aspektus potencialių transporto priemonių, įskaitant mechaninių komponentų, eksterjero / interjero būklę ir t.t.
 • Ieškokite sandorių visur – neapsiribokite tradiciniais auto skelbimų puslapiais, kaip https://autoplius.lt. Taip pat ieškokite pasiūlymų socialinių tinklų automobilių grupėse, turguose, transporto priemonių mainų svetainės ir pan.

Išvada

Jei automobilių supirkimo paslaugas suteikiamos taip, kaip reikia, jos neša naudą visiems. Pardavėjai gali parduoti visų markių, modelių ir būklių automobilius. Supirkėjai juos sutvarko ir parduoda privatiems asmenims. Tai yra naudos, kurias gali pasiūlyti patikimi, sąžiningi ir kokybiškas paslaugas suteikiantys auto supirkėjai.