Paskolų akcijos

Kalbant apie asmeninius finansus, paskola gali būti neįkainojama priemonė, padedanti padengti didelių pirkinių ar netikėtų išlaidų išlaidas. Yra įvairių rūšių paskolų, kurių kiekviena turi savų privalumų ir trūkumų. Be skirtingų paskolų rūšių, daugelis skolintojų siūlo specialius pasiūlymus ir lengvatas, kurių tikslas – padaryti skolinimąsi paskolos gavėjui naudingesnį. Supratimas apie įvairius specialius paskolų pasiūlymus gali padėti paskolų gavėjams priimti pagrįstus sprendimus dėl savo finansinės ateities.

Paskolos be palūkanų

Paskolos be palūkanų yra populiari specialių paskolų pasiūlymų rūšis, nes jos suteikia paskolos gavėjams galimybę naudotis lėšomis neimant jokių papildomų mokesčių už paskolos paėmimą. Tokio tipo specialūs pasiūlymai paprastai būdingi internetinių skolintojų teikiamoms įmokų ir neužtikrintoms asmeninėms paskoloms; tačiau kai kurie tradiciniai bankai ir kredito unijos taip pat gali siūlyti paskolas be palūkanų, priklausomai nuo jūsų kredito reitingo ir kitų veiksnių. Paskolų be mokesčių atveju paskolos gavėjai gali gauti naudos iš mažesnių bendrųjų palūkanų normų, nes skolintojas netaiko papildomų mokesčių. Tačiau svarbu prisiminti, kad prieš pasirašant bet kokią sutartį su skolintoju vis tiek reikėtų atidžiai peržiūrėti visas paskolos sąlygas.

Mažos palūkanų normos

Mažos palūkanų normos yra dar viena populiari specialių pasiūlymų, teikiamų paskoloms, rūšis. Daugelis skolintojų, siekdami suvilioti potencialius skolininkus, siūlo itin konkurencingas palūkanų normas, kurios gali būti mažesnės už daugumos kitų skolintojų pasiūlymus. Mažų palūkanų normų pasiūlymai gali būti naudingi tiems, kurie planuoja naudotis paskola ilgesnį laiką, arba tiems, kurie nori greitai grąžinti skolą. Skolintojo taikomų palūkanų dydį gali lemti įvairūs veiksniai, pavyzdžiui, kredito istorija ir pajamų dydis; todėl potencialiems skolininkams svarbu apsidairyti, kad gautų geriausią įmanomą palūkanų normą, jei jiems svarbus tokio pobūdžio specialus pasiūlymas.

Balanso perkėlimo nuolaidos

Balanso perkėlimo nuolaidos – tai dar vienas dažnas specialaus pasiūlymo tipas, kurį galima rasti tam tikrų rūšių vartojimo paskolose, pavyzdžiui, automobilių paskolų refinansavimo ar studentų paskolų refinansavimo pasiūlymuose. Šie pasiūlymai leidžia paskolos gavėjams pasinaudoti mažesnėmis mėnesinėmis įmokomis perkeliant turimą balansą į naują paskolą su daug mažesne palūkanų norma nei dabartinė. Pavyzdžiui, jei turite automobilio paskolą, kurios palūkanų norma viršija 10 %, per visą paskolos laikotarpį galite sutaupyti iki kelių šimtų eurų, jei perkelsite likutį į paskolą, kurios palūkanų norma yra 6 %. Balanso perkėlimo nuolaidos gali būti labai naudingos, jei jomis tinkamai naudojamasi, tačiau svarbu neįgyti blogų įpročių, pavyzdžiui, per dažnai naudotis per daug balanso perkėlimų; priešingu atveju galite įstrigti vis didesnėse skolose ir turėti mažiau galimybių jas grąžinti.

Ankstyvo grąžinimo galimybės

Išankstinio grąžinimo galimybės – tai dar viena specialių pasiūlymų forma, kurią galima gauti su tam tikrais vartojimo kredito produktais, pavyzdžiui, paskolomis išsimokėtinai arba paskolomis automobiliui įsigyti. Šie pasiūlymai leidžia paskolos gavėjams atlikti išankstinius mokėjimus už likutį be papildomų mokesčių ar įmokų iš skolintojo – tai padeda išlaikyti mažas bendras išlaidas net ir atlikus papildomus mokėjimus, palyginti su tradiciniais grąžinimo planais, kai išankstiniai mokėjimai yra susiję su papildomomis išlaidomis dėl baudų už pavėluotus mokėjimus ar kitų mokesčių, susijusių su išankstiniu skolos grąžinimu prieš terminą. Be to, išankstinio grąžinimo galimybės taip pat gali suteikti klientams galimybę lanksčiau valdyti savo pinigus, o skolintojams – didesnį saugumą nuo įsipareigojimų nevykdymo dėl trumpesnių grąžinimo laikotarpių iki visiško skolos grąžinimo.

Dalinio atidėjimo galimybės

Dalinio atidėjimo galimybės – tai sandoriai, pagal kuriuos vartotojams leidžiama tam tikru laipsniu (visiškai arba iš dalies) sustabdyti (sumažinti) reikalaujamas grąžinti sumas per iš anksto nustatytus (abiejų šalių sutartus) laikotarpius, taip suteikiant klientams daugiau galimybių kontroliuoti pinigų srautų trūkumų valdymą, kartu laikui bėgant mažinant bendrą įsipareigojimų sumą.. Tokio tipo sandoriai ypač gerai veikia, kai taikomi ilgalaikiams finansavimo produktams, pavyzdžiui, hipotekos paskoloms arba būsto kredito linijoms (HELOC). Atidėdami dalinius mokėjimus per sutartą laikotarpį, klientai gali įgyti šiek tiek reikalingos erdvės atsikvėpti, kai įvyksta gyvenimo įvykiai, reikalaujantys papildomo dėmesio ir (arba) išteklių, kad nereikėtų mokėti skolų – ir visa tai be didelių neatitikimų tarp kliento lūkesčių ir faktiškai sumokėtų sumų už minėtas skolas.

Sumažintos mėnesinio mokėjimo parinktys

Sumažintų mėnesinių įmokų parinktys suteikia klientams daugiau galimybių kontroliuoti, kiek jie skolingi per mėnesį, keičiant grąžinimo grafikus, pagal kuriuos mokamos mažesnės mėnesinės įmokos – taip klientams suteikiama didesnė biudžeto ir gyvenimo būdo pasirinkimo kontrolė, palyginti su didesnėmis vienkartinėmis sumomis, kurias jie privalo mokėti pagal standartinius atsiskaitymo ciklus… Tokio tipo sprendimas visų pirma tinka tiems, kurie nori išlaikyti reguliarumą ir išvengti staigių didelių šuolių numatomų grąžinti įmokų, mokėtinų tam tikrais mėnesiais per tam tikrus metus – taip biudžeto sudarymo procesai išlieka labiau nuspėjami ir veiksmingi, nepaisant nenumatytų pokyčių, vykstančių kliento gyvenime..

Papildomi privalumai

Be šių pirmiau išvardytų pagrindinių formų ir (arba) tipų, daugelis skolintojų šiais laikais taip pat teikia įvairių kitų formų paskatų paketus, skirtus pritraukti daugiau klientų ir skatinti jau esamų klientų lojalumą…. Kai kurie pavyzdžiai gali būti tokie: premijinių mokėjimų kreditai, gaunami sėkmingai atlikus kelerių metų iš eilės mokėjimus; nuolaidos, taikomos būsimiems paskolų produktams; palūkanų normos sumažinimas, remiantis gera kredito būkle; ir net ankstesnių mokėjimų, atliktų pagal tam tikrus kvalifikacinius kriterijus, grąžinimas ir (arba) grąžinimas. Iš esmės nėra dviejų skolintojų, kurie siūlytų tokius pačius skatinamųjų priemonių paketus, tačiau visi jie turėtų stengtis teikti kuo geresnes klientų aptarnavimo paslaugas ir sąžiningas / protingas mokėjimo sąlygas, kad padidintų vartotojų pasitenkinimą ir skatintų dabartinių klientų pakartotinį verslą.

Apskritai, kai kalbama apie vartojimo paskolų produktus ir grąžinimo planus, klientams siūloma daug įvairių specialių pasiūlymų. Skolininkams svarbu apsvarstyti visas galimybes prieš priimant bet kokį sprendimą, kaip jie nori grąžinti skolą. Pasinaudoję įvairiomis galimomis nuolaidomis ir lengvatomis, paskolų gavėjai ilgainiui gali sutaupyti pinigų ir geriau valdyti savo finansus. Galiausiai skolintojai turėtų pasiūlyti klientams geriausias įmanomas sąlygas, kad jie galėtų džiaugtis pagerėjusia finansine padėtimi ir tapti lojaliais klientais.